DÜŞÜNCE VE DAYANIŞMA PLATFORMU 15 TEMMUZ’UN GAZİ MECLİSİNDE

15 TEMMUZ Darbe Girişimi Yıl Dönümünde Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu üyeleri Gazi Meclisimizin zarar gören yerlerini  ve Sakarya Milletvekillerimizi ziyaret etmek için Ankara çıkarması yaptılar. Günü birlik gerçekleşen Ankara çıkarmasında Sabah Namazını Hacı Bayram-Veli Hazretleri Camisinde kılarak türbe ziyareti ve Rahmetli BBP genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrinide ziyaret eden platform üyeleri,TBMM’de Ak Parti grup […]

 DÜŞÜNCE VE DAYANIŞMA PLATFORMU 15 TEMMUZ’UN GAZİ MECLİSİNDE

20.07.2017 - 19:29

Güncelleme : 20.07.2017 - 20:35

15 TEMMUZ Darbe Girişimi Yıl Dönümünde Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu üyeleri Gazi Meclisimizin zarar gören yerlerini  ve Sakarya Milletvekillerimizi ziyaret etmek için Ankara çıkarması yaptılar.

Günü birlik gerçekleşen Ankara çıkarmasında Sabah Namazını Hacı Bayram-Veli Hazretleri Camisinde kılarak türbe ziyareti ve Rahmetli BBP genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrinide ziyaret eden platform üyeleri,TBMM’de Ak Parti grup toplantısına katıldılar.

Sakarya Milletvekillerimiz Ayhan Sefer Üstün,Mustafa İsen,Recep Uncuoğlu,Ali İhsan Yavuz’un ev sahipliği yaptığı TBMM’de ,Ak Parti Grup Başkan Vekili  Naci Bostancı ve miletvekillerimiz ile mini toplantılarda gerçekleştirildi.

Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Üyeleri, 15 Temmuz’da bombalanan meclisteki alanı da ziyaret ettiler. Mecliste Sakarya Milletvekillerimiz ile yenilen öğlen yemeği sonrası gerçekleştirilen toplantılarda  gündem Sakarya’nın sorunları oldu.

Ankara Beştepe’de 15 Temmuz’un izlerini yerinde ziyaret eden Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir ve Platform üyeleri Mükerrem Koç ,Ahmet Akdardağan, Bedrettin Yaylalı, Yavuz Meşe, Bilal Ballıkaya, Gökhan Pehlivan, Hasan Feyzi Katıöz, İmdat Taşkın, Kenan Karaca, Mehmet Mesut Gökdemir, Mustafa Buruşoğlu, Mustafa Gavasoğlu, Ramazan Çokal, Sabahattin Ergün, Yusuf Yılmaz Eski Bayındırlık  Bakanı Cevat Ayhan’ı da evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dediler.

Platform Başkanı Hasan Demir Ankara’da kendilerine gösterilen yakın ilgi ve evsahipliğinden dolayı teşekkür etti.

Dönüş yolunda Yenikoç Tesislerinde Koçcity Yönetim Kurulu Başkanı Mükerrem Koç platform üyelerini akşam yemeği için misafir etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın