Atıcılık Paralimpik Trap Türkiye Şampiyonası , Arifiye Atış Poligonunda yapıldı

Atıcılık Paralimpik Trap Türkiye Şampiyonası , Arifiye Atış Poligonunda 8 Engelli Sporcunun katılımı ile yapıldı. Dünya Bedensel Engelliler Federasyonunun düzenlediği Trap Yarışları ile aynı anda ilimizde yapılan 1.Atıcılık Paralimpik Trap Türkiye Şampiyonası , ödül töreni ile sona erdi. 3 ayrı kategoride yapılan trap atışlarına Erhan Aydın , Yusuf Kambur, Selim Özen, Aykut Sarıkaya, Muhammed Koçak, […]

 Atıcılık Paralimpik Trap Türkiye Şampiyonası , Arifiye Atış Poligonunda yapıldı

24.07.2017 - 16:33

Güncelleme : 24.07.2017 - 16:34

Atıcılık Paralimpik Trap Türkiye Şampiyonası , Arifiye Atış Poligonunda 8 Engelli Sporcunun katılımı ile yapıldı.
Dünya Bedensel Engelliler Federasyonunun düzenlediği Trap Yarışları ile aynı anda ilimizde yapılan 1.Atıcılık Paralimpik Trap Türkiye Şampiyonası , ödül töreni ile sona erdi.
3 ayrı kategoride yapılan trap atışlarına Erhan Aydın , Yusuf Kambur, Selim Özen, Aykut Sarıkaya, Muhammed Koçak, Murat Deli, Mehmet Ağıbaş ve Emin Pekbal katıldı.
Paralimpik Trap Şampiyonasında ilimiz sporcularından Erhan Aydın 1. , Yusuf Kambur 2. , Selim Özen ise 3. Oldu. Atışlar sonrasında Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Genel Başkanı Arif Ümit Uztürk, yarışlara katkılarından dolayı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi , Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Arifiye İlçe Spor Müdürlüğü personeli , müsabakada görevli olan hakem ve diğer yöneticilere teşekkür belgesi verdi.
Şampiyon Erhan Aydın, 2. Yusuf Kambur ve 3. Olan Selim Özen’e ödüllerini Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Genel Başkanı Arif Ümit Uztürk ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Adem Kümbet verirken, 4. ve 5. Olan sporculara ödüllerini Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar ve Arifiye İlçe Spor Müdürü Sebahattin Karakoç takdim etti.
Bedensel Engelliler İl Temsilcisi Selim Özen ile Atıcılık ve Avcılık İl Temsilcisi Saliha Kurteş, ilimizde ilk kez düzenlenen 1.Atıcılık Paralimpik Trap Türkiye Şampiyonasını sorunsuz bir şekilde tamamladık. Şampiyonanın yapılmasında pay sahibi olarak, engellilere sahip çıkan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz “ dediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın