Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe’den kutlama

Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı. “24 Temmuz’un medya dünyamızdaki yeri ve önemi çok farklıdır. Milli mücadele döneminden günümüze uzanan süreçte halkın gözü, kulağı, sesi olan basının oynadığı rol; dün ne ise bugün de aynı doğrultuda sürüp gitmektedir. Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan basın her türlü baskıdan uzak olmalıdır. […]

 Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe’den kutlama

24.07.2017 - 14:43

Güncelleme : 24.07.2017 - 14:43

Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

“24 Temmuz’un medya dünyamızdaki yeri ve önemi çok farklıdır. Milli mücadele döneminden günümüze uzanan süreçte halkın gözü, kulağı, sesi olan basının oynadığı rol; dün ne ise bugün de aynı doğrultuda sürüp gitmektedir.

Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan basın her türlü baskıdan uzak olmalıdır. Haber ve haberciliği namusu bilen, kişi hak ve hürriyetine saygılı, her fikre açık bir medya anlayışı, o ülkenin yaşam tarzını belirlemede önemli bir kriterdir.

Zor koşullar altında olsa dahi, ülkemizin her sıkışık döneminde üzerine düşen vazifeyi eksiksiz ve fedakarca yapan medya dünyamızın çilekeş mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en içten duygularla kutlar, esenlikler dilerim.”

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın