Vali Balkanlıoğlu’ndan TÜVASAŞ’a İade-i Ziyaret

Göreve başladığı günden bu yana tebrikleri kabul eden Vali İrfan Balkanlıoğlu, bir yandan da iade-i ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Vali Balkanlıoğlu, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret eden TÜVASAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Prof. Dr. İlhan Kocaarslan’a iade-i ziyarette bulundu. İstanbul Sanayi Odasının 2016 yılı araştırmalarına göre Türkiye’nin en Büyük 500 Sanayi Kuruluşları arasında yer […]

 Vali Balkanlıoğlu’ndan TÜVASAŞ’a İade-i Ziyaret

25.07.2017 - 19:09

Güncelleme : 25.07.2017 - 19:09

Göreve başladığı günden bu yana tebrikleri kabul eden Vali İrfan Balkanlıoğlu, bir yandan da iade-i ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.

Vali Balkanlıoğlu, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret eden TÜVASAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Prof. Dr. İlhan Kocaarslan’a iade-i ziyarette bulundu.

İstanbul Sanayi Odasının 2016 yılı araştırmalarına göre Türkiye’nin en Büyük 500 Sanayi Kuruluşları arasında yer aldıklarını belirten ve Vali Balkanlıoğlu’na tesisleri gezdiren Prof. Dr. Kocaarslan, Sayın Valimizi ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirtti.

Milli Tren (EMU) projesi ve yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi alan Vali Balkanlıoğlu, TÜVASAŞ’ın ilimiz ve ülkemiz için katma değeri yüksek bir sanayi kuruluşu ve gurur olduğunu belirterek, Prof. Dr. Kocaarslan ve tüm çalışanlara başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın