Fatih Terim istifa etti

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim görevinden istifa etti.Türkiye Futbol Federasyonunun konu ile ilgili yaptığı açıklaması… TFF’den yapılan açıklama İlgili Haber Sakarya Teknokent’te geliştirilen Ar-Ge projesine Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından büyük yatırım desteği geldi. |Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan birtakım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol […]

 Fatih Terim istifa etti

26.07.2017 - 16:44

Güncelleme : 26.07.2017 - 16:44

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim görevinden istifa etti.Türkiye Futbol Federasyonunun konu ile ilgili yaptığı açıklaması…

TFF’den yapılan açıklama

|Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan birtakım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır.

Bir araya gelen taraflar, sürecin bundan sonraki kısmında yolları ayırmanın her iki taraf açısından daha sağlıklı olacağına kanaat getirmiştir.

Gerek Türkiye’de gerek dünyada başarıları ile kendini kanıtlamış ve Türk futboluna büyük hizmetler vermiş olan değerli hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın