Mollaköy ve Hacıköy Mahallelerinde Halk Toplantısı Yapıldı

Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı Mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay Mollaköy Mahallesi ve Hacıköy Mahallesi’nde İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Hamit Gencay Taşdemir, İlçe Müftüsü Mehmet […]

 Mollaköy ve Hacıköy Mahallelerinde Halk Toplantısı Yapıldı

27.07.2017 - 21:00

Güncelleme : 27.07.2017 - 21:00

Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı Mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay Mollaköy Mahallesi ve Hacıköy Mahallesi’nde İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Hamit Gencay Taşdemir, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğlu, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Metin Genç, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Yüksel Gülaç, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Dilek, Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Metin Koca, İlçe SYDV Müdürü Hakan Tanıl, Mollaköy Mahalle Muhtarı İbrahim Özmen ve Hacıköy Mahalle Muhtarı Ahmet Yılmaz ve mahalle sakinleri katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda genellikle İlçemizde ve Mahallelerimizde yapılan ve yapılması gereken çalışmalar gündeme getirilerek karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu. Toplantı sonucunda; belirtilen ihtiyaçların karşılanmasına yönelik alınan kararlar doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılması için ilgili Kurumların bilgilendirilmesi ve gerekli adımların atılması kararlaştırılmış olup, toplantılara gösterilen yakın ilgi nedeniyle Sayın Kaymakamımız mahalle sakinlerine ve katılımcılara teşekkürlerini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın