Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’tan Töre’ye Ziyaret

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi makamında ziyaret etti. Türkiye’nin iki bayan milli eğitim müdürünü buluşturan ziyarette, Sakarya ve Bilecik illeri arasında eğitimde yapılacak işbirliğiyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Milli Eğitim Müdür Yardımcılarının da katıldığı ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, […]

 Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’tan Töre’ye Ziyaret

28.07.2017 - 15:41

Güncelleme : 28.07.2017 - 15:41

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi makamında ziyaret etti.

Türkiye’nin iki bayan milli eğitim müdürünü buluşturan ziyarette, Sakarya ve Bilecik illeri arasında eğitimde yapılacak işbirliğiyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Milli Eğitim Müdür Yardımcılarının da katıldığı ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, meslektaşı Fazilet Durmuş’a teşekkür ederken, en kısa zamanda iade-i ziyarette bulunacağını ifade etti.

Pervin Töre’den sonra Türkiye’nin ikinci bayan il milli eğitim müdürü olan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, sosyal ve kültürel yönden birbirleriyle benzerlik gösteren iki komşu il arasında eğitimde işbirliği yapmaktan her zaman mutluluk duyacaklarını ifade etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın