Temmuz Ayı Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı Yapıldı

İlçemizde vatandaş devlet buluşması kapsamında 28 Temmuz 2017 Cuma günü saat:10.00’da Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşa Buluşma Toplantısı yapıldı. Toplantıya Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı. İlgili […]

 Temmuz Ayı Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı Yapıldı

28.07.2017 - 12:36

Güncelleme : 28.07.2017 - 12:36

İlçemizde vatandaş devlet buluşması kapsamında 28 Temmuz 2017 Cuma günü saat:10.00’da Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşa Buluşma Toplantısı yapıldı.

Toplantıya Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı.

Önceki toplantılarda muhtarlar tarafından Kaymakamlık Makamına sunulan ihtiyaç ve talepler hakkında yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Sn. Kaymakamımız;

“ Sorun, ihtiyaç ve talepleriniz, ilgili kurumlar tarafından hassasiyetle incelenip mevzuat çerçevesinde gerekli çalışmalar ve bilgilendirmeler yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor. Her ay düzenli şekilde yapılacak olan toplantılarda da yine muhtarlarımızın görev mahallerinde ki ihtiyaç ve talepleri dinlenerek gerekli çalışmalar yapılacaktır.

Muhtarlarımız yeni Türkiye’nin inşasında bizim en büyük yardımcılarımız olacaktır. Muhtarlarımıza büyük görev düşüyor. Onun için vatandaşa hizmette hep beraber el birliğiyle, çözüm odaklı olarak meselelere yaklaşacağız. İmkânlar ve şartlar doğrultusunda hemen olmasa bile zaman içerisinde pek çok sorunumuzu çözeceğiz inşallah.” dedi.

Sayın Kaymakamımız katılımlarından dolayı tüm muhtarlarımıza ve katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın