Vali Balkanlıoğlu’ndan İade-i Ziyaretler

Vali irfan Balkanlıoğlu, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunanlara iade-i ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Vali Balkanlıoğlu bugün ilk olarak, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret ederek üniversitenin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vali Balkanlıoğlu’nun ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirten Rektör Elmas, SAÜ’nün her konuda en iyiler listesine girmesi için çalıştıklarını ifade etti. Daha sonra Erenler İlçesine […]

 Vali Balkanlıoğlu’ndan İade-i Ziyaretler

28.07.2017 - 12:48

Güncelleme : 28.07.2017 - 12:48

Vali irfan Balkanlıoğlu, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunanlara iade-i ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.

Vali Balkanlıoğlu bugün ilk olarak, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret ederek üniversitenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Vali Balkanlıoğlu’nun ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirten Rektör Elmas, SAÜ’nün her konuda en iyiler listesine girmesi için çalıştıklarını ifade etti.

Daha sonra Erenler İlçesine geçen Vali Balkanlıoğlu, burada Kaymakam Salih Karabulut’u ve Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret ederek ilçedeki çalışmalar, faaliyetler ve projeler hakkında detaylı bilgiler aldı.

İlimiz ve ilçelerimizin kalkınması açısından her kamu kurumu, özel teşebbüs ile STK’ların çalışmaları ve faaliyetleri konusunda bilgiler aldıklarını belirten Vali Balkanlıoğlu, devlet olarak milletimizin yararına olan her şeye destek olacaklarını ifade ederek, Kaymakam ve Belediye Başkanı’na başarılar diledi.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın