Arifiye MYO’nun Üniversite-Sanayi işbirliği çalışma ziyaretleri

Toyota yetkilileri ile Sakarya Üniversitesi Arifiye Meslek Yüksekokulu Akademik personeli,Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksekokulu (FOME)Akademi’ye ve Okuluna 11 Temmuz’da, teknik bir ziyarette bulunmuşlardı. Ziyaret kapsamında Okulda yürütülen İşletme Ortaklı Mesleki Eğitim Modeli (İOMEM) üzerine karşılıklı değerlendirmeler yapıldı. 29 Temmuz’da  Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Can HAŞİMOĞLU ve öğretim üyeleri ile birlikte ,Ford Otosan İhsaniye […]

 Arifiye MYO’nun Üniversite-Sanayi işbirliği çalışma ziyaretleri

29.07.2017 - 12:38

Güncelleme : 29.07.2017 - 12:38

Toyota yetkilileri ile Sakarya Üniversitesi Arifiye Meslek Yüksekokulu Akademik personeli,Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksekokulu (FOME)Akademi’ye ve Okuluna 11 Temmuz’da, teknik bir ziyarette bulunmuşlardı.

Ziyaret kapsamında Okulda yürütülen İşletme Ortaklı Mesleki Eğitim Modeli (İOMEM) üzerine karşılıklı değerlendirmeler yapıldı.

29 Temmuz’da  Arifiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Can HAŞİMOĞLU ve öğretim üyeleri ile birlikte ,Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksekokuluna ikinci bir teknik ziyaret gerçekleştirildi.Yapılan ziyarette, Okul Müdürü Yrd.Doç.Dr Abdulkadir CENGİZ tarafından, Okulda yürütülen işbirliğinin yaygınlaştırılması kapsamında, Üniversite-Sanayi işbirliği faaliyetlerinin teknik detayları hakkında bilgi verildi.

Ziyaretlerinden dolayı misafirlere teşekkür edilirken, Üniversite-Sanayi işbirliği çalışmalarında Arifiye Meslek Yüksekokulu’na başarılar dilendi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın