Kışlaçay Mahallesinden Saski’ ye tepki.

Kışlaçay Mahallesi vatandaşları çeşmelerden çamur akan suya avuç dolusu para ödüyoruz! diyerek tepkilerini dile getirdiler. Kışlaçay Mahallesi vatandaşları ‘’madem bu su saatlerini taktılar hizmette vermek zorundalar, bu mudur hizmet, çoluk çocuğumuza temiz su içiremiyoruz, dışardan parayla su alıp ihtiyaçlarımızı görmek zorunda kalıyoruz, belki temiz akar diye boşa akıttığımız su için de Saski’ye avuç dolusu para […]

 Kışlaçay Mahallesinden Saski’ ye tepki.

29.07.2017 - 13:17

Güncelleme : 29.07.2017 - 13:17

Kışlaçay Mahallesi vatandaşları çeşmelerden çamur akan suya avuç dolusu para ödüyoruz! diyerek tepkilerini dile getirdiler.
Kışlaçay Mahallesi vatandaşları ‘’madem bu su saatlerini taktılar hizmette vermek zorundalar, bu mudur hizmet, çoluk çocuğumuza temiz su içiremiyoruz, dışardan parayla su alıp ihtiyaçlarımızı görmek zorunda kalıyoruz, belki temiz akar diye boşa akıttığımız su için de Saski’ye avuç dolusu para ödüyoruz, tek istediğimiz sorunumuzun bir an önce çözülmesidir’’ diyerek tepkilerini dile getirdiler.
HER YAĞMUR AYNI ÇİLE!!!!
Kışlaçay Mahallesinde 4. Defa Çeşmeden çamurlu su akıyor. Arifiye’ye bağlı Kışlaçay Mahallesi’nde SASKİ’nin onararak hizmete soktuğu içmesuyu deposundan gelen su çamurlu akıyor. Suyumuz artık içilecek gibi değil Sapanca’dan şebeke suyu gelmediği sürece çamurlu su şikayetleri gelecek. Çeşmelerden içemedigimiz suya fatura kesiliyor, bizler mahalle halkı olarak bakkallardan damacana su alıp içiyoruz.” ifadeleri yer aldı.
SU ÇEŞMEDEN İÇİLMİYOR!!!
Kışlaçay Mahallesinde Su Sorunu Vatandaşı Çileden Çıkardı Kaynak Suyumuzun Kalitesi Bozuldu Bakallardan Damacana Su Akıp İçiyoruz.
BAZI MAHALLELERDE SAYAÇ TAKILDI FATURA KESİLMİYOR!!!
Sapanca İlçesi Akçay Mahallesinde Ve Geyve’nin Bazı Mahallelerinde Sayaçlar Takıldı Fakat Temiz Su Gelene Kadar Fatura Kesilmiyor Bilgisi Aldık.
Bizlerde Kışlaçay’lılar Olarak Yeni Alt Yapı Ve Depomuzun Bitip Akçay Barajından Temiz Su Alana Kadar Sayaçların Okutulmamasını Ve Temiz Su Geldikten Sonra Sayaçların Sıfırlanıp Faturalandırılmasını SASKİ den Talep Ediyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın