ERZURUMLULAR’DAN MUHTEŞEM PİKNİK BULUŞMASI

Sakarya’da faaliyette bulunan Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneklerinin ortak organizasyonu ile bugün SEKA PARK’ta düzenlenen piknik organizasyonuna Sakarya’da yaşayan DADAŞLAR yoğun ilgi gösterdi. Sabahın erken saatlerinde  SEKA PARK’ta yerini almaya başlayan DADAŞLAR’a dernek yönetimleri hemşerilerinin katılımı için özel araçlarda tahsis ettiler. Ailelerinin çocuklarını rahatça eğlendirebileceği çocuk oyun parkurlarının da kurulduğu organizasyonda mahalli sanatçıların söylediği Erzurum […]

 ERZURUMLULAR’DAN MUHTEŞEM PİKNİK BULUŞMASI

30.07.2017 - 21:03

Güncelleme : 30.07.2017 - 21:03

Sakarya’da faaliyette bulunan Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneklerinin ortak organizasyonu ile bugün SEKA PARK’ta düzenlenen piknik organizasyonuna Sakarya’da yaşayan DADAŞLAR yoğun ilgi gösterdi.

Sabahın erken saatlerinde  SEKA PARK’ta yerini almaya başlayan DADAŞLAR’a dernek yönetimleri hemşerilerinin katılımı için özel araçlarda tahsis ettiler.

Ailelerinin çocuklarını rahatça eğlendirebileceği çocuk oyun parkurlarının da kurulduğu organizasyonda mahalli sanatçıların söylediği Erzurum Türküleri ile bolca halaylar çekildi.

Sürpriz yarışmaların yapıldığı ve hediyelerin verildiği piknikte,

Erzurum Bar ekibinin yaptığı gösteri DADAŞLAR tarafından yoğun ilgi gördü.

Sakarya Erzurumlular Dernek Başkanı Akif Akyürek,organizasyona destek veren Arifiye Erzurumlular Dernek Başkanı Baki Aygün,Aşkaleliler Dernek Başkanı Abdülkadir Karakütük adına pikniğe katılım sağlayan ve destek veren tüm hemşerilerine teşekkür etti.

Yeni yönetim olarak ilk piknik organizasyonlarını gerçekleştidiklerini ifade eden Başkan Akif Akyürek;’Bundan sonra farklı organizasyonlar ile hemşerilerimiz ile el ele yine birlikte olacağız’ dedi.

Pikniğe Eski Dernek Başkanları,Sakarya’da görev yapan bürokratlar ve Erzurumlular katıldı…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın