Vali İrfan Balkanlıoğlu’na her kesimden tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Alacacı ve Şube Başkanı Prof. Dr. Cemalettin Kubat, Türk Kızılayı Şube Başkanı Zahit Tiryaki, Semerkand Vakfı Şube Başkanı Erdinç Bora, Sakarya VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Seyhan Azder, Ispartalılar Derneği Başkanı Metin Daldal, MTTB Sakarya Şube Başkanı Muhammed Talha İbil, Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir, Sakarya […]

 Vali İrfan Balkanlıoğlu’na her kesimden tebrik ziyaretleri devam ediyor.

01.08.2017 - 10:54

Güncelleme : 01.08.2017 - 10:54

Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Alacacı ve Şube Başkanı Prof. Dr. Cemalettin Kubat, Türk Kızılayı Şube Başkanı Zahit Tiryaki, Semerkand Vakfı Şube Başkanı Erdinç Bora, Sakarya VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Seyhan Azder, Ispartalılar Derneği Başkanı Metin Daldal, MTTB Sakarya Şube Başkanı Muhammed Talha İbil, Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Başkanı Hasan Demir, Sakarya İmam-Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Nafi Özdin, Hak-iş İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası İl Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, Mimar Sinan Mühendisler Birliği Sakarya Şube Başkanı Ahmet Zahit Elmas ve yönetim kurullarının üyeleri, Özel Sakarya Etüt Eğitim Merkezi ile Özteb Okulları Müdürü Erkan Şen ve okul yöneticileri, ilimize yeni atanan İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, SAÜ Kampüs Camii din görevlileri Ahmet Ali Kul, Dursun Murat Ak ve Erol Demir, TCDD 1. Bölge Müdürü Nihat Aslan ve Müdür Yardımcısı Halil Korkmaz, Ziraat Katılım Bankası Adapazarı Şube Müdürü Seyit Fatih Sarı, iş adamları Abdullah Keleş, Erdem Sütlü, Hasan Dişli ve Nezih Erdem, AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir, Kocaeli’den yayın yapan TV 41 Genel Müdür Yardımcıları Selçuk Sevim ve Ahmet Sezgin, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

STK temsilcilerinden faaliyetleri hakkında bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, iş adamlarıyla ilimizdeki yatırımlar hakkında sohbet ederken basın mensupları ile kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileriyle de ilimizdeki çalışmalar hakkında görüşmelerde bulundu.

İlimizin kalkınması ve ilerlemesi için her insanın farklı şekilde katkıları olduğunu belirten Vali Balkanlıoğlu, bu konuda her kesimin üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getireceğine inandığını belirterek, ziyarette bulunanlara başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın