Vali Balkanlıoğlu’na Arifiye Gar Müdüründen Hayırlı Olsun Ziyareti

Valimiz İrfan Balkanlıoğlu, kendisine ziyarette bulunan toplumun her kesiminden kişi ve grupların tebriklerini kabul etmeye devam ediyor. Adapazarı Gar Müdürü Hüsamettin Töre ve Arifiye Gar Müdürü Kadir Karaman’da Valimiz ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular. Valimiz Balknalıoğlu’nu ayrıca KANSERDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihal Akar, Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Adapazarı Pancar […]

 Vali Balkanlıoğlu’na Arifiye Gar Müdüründen Hayırlı Olsun Ziyareti

02.08.2017 - 14:35

Güncelleme : 02.08.2017 - 14:35

Valimiz İrfan Balkanlıoğlu, kendisine ziyarette bulunan toplumun her kesiminden kişi ve grupların tebriklerini kabul etmeye devam ediyor.

Adapazarı Gar Müdürü Hüsamettin Töre ve Arifiye Gar Müdürü Kadir Karaman’da Valimiz ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Valimiz Balknalıoğlu’nu ayrıca KANSERDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihal Akar, Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Murat Mengen, Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karaca, Ribat Eğitim Vakfı Adapazarı Şube Başkanı Gazanfer Üvez, ve Şeyh Edebali Camii Derneği yönetim kurulları üyeleri, Best Western Premier Sakarya Otel Genel Müdürü Ümit Aliefendioğlu ve yöneticiler, 22. dönem Karaman Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Çavuşoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdürü İbrahim Yolcu, iş adamları Deniz Karataş, Güray Karaca ve Çorum’dan Lise Öğretmeni İsmail Tuncel, ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ile bir süre sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, çalışmaları hakkında genel bilgi alırken ilimize ve ülkemize yaptıkları katkıların da çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

İş adamlarıyla istihdam ile yatırımları değerlendiren ve tebrikleri kabul eden Vali Balkanlıoğlu, Çorum’da okuduğu dönemde lise öğretmeni olan İsmail Tuncel ile sohbet edip, güzel temennileri için müteşekkir olduğunu ifade etti.

İlimizin ve ülkemizin hedeflerine doğru ilerlemesinde katkısı olan tüm kesimlerle birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarını belirten Vali Balkanlıoğlu, ziyarette bulunup kendisini tebrik eden herkese de teşekkür ettiğini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın