MİLLETVEKİLİ İSEN DUYURDU,TOYOTA HASTANESİ YENİLENİYOR

Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan’ı ziyaret eden Ak Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Toyota Hastanesinin yenileneceğinin müjdesini verdi. Milletvekili Mustafa İsen paylaşımlarında ; ‘Sabancı Vakfı Başkanvekili Hüsnü Paçacı ile birlikte Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret ettim.Bakanımızın talimatı ile Toyota Hastanemiz için ihale süreci başlıyor. Hastane tadilatı süresince poliklinik […]

 MİLLETVEKİLİ İSEN DUYURDU,TOYOTA HASTANESİ YENİLENİYOR

03.08.2017 - 16:00

Güncelleme : 03.08.2017 - 16:00

Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan’ı ziyaret eden Ak Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Toyota Hastanesinin yenileneceğinin müjdesini verdi.

Milletvekili Mustafa İsen paylaşımlarında ;

‘Sabancı Vakfı Başkanvekili Hüsnü Paçacı ile birlikte Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret ettim.Bakanımızın talimatı ile Toyota Hastanemiz için ihale süreci başlıyor. Hastane tadilatı süresince poliklinik hizmet vermeye devam edecek.15 milyon TL yaklaşık maliyetin yarısını Sabancı Vakfı üstleniyor, kendilerine çok teşekkür ediyorum.Ek hastane binası ve tadilat sonrasında, tahmini Haziran 2018’de, yüzde 66’lık bir kapasite artışı sağlanacak.Sn. Bakanımıza teşekkür ediyorum. Sakarya’mız için hayırlı olsun.’dedi.

Milletvekilimizin müjdeli paylaşımları kapatılıp-kapatılmayacağı söylentileri dolaşan Toyota Hastanesinin yenilenmesi haberi Arifiye’lileri sevindirdi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın