Valiye ziyaretçi akını devam ediyor

Vali Balkanlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.Vali İrfan Balkanlıoğlu, MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, Eski Bakanlarımızdan İsmail Müftüoğlu ve iş adamı Halil Müftüoğlu, SAÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Sarıışık ve Akademisyenler, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz, Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Bağcılar Oto Center Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Sucu ve yönetim […]

 Valiye ziyaretçi akını devam ediyor

03.08.2017 - 13:06

Güncelleme : 03.08.2017 - 13:06

Vali Balkanlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.Vali İrfan Balkanlıoğlu, MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, Eski Bakanlarımızdan İsmail Müftüoğlu ve iş adamı Halil Müftüoğlu, SAÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Sarıışık ve Akademisyenler, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz, Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Bağcılar Oto Center Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Sucu ve yönetim kurulu üyeleri, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Emin Birliktir, iş adamları Kadir Tecirli, İsmail Yaşar, Mehmet Bağatarhan, Serkan Özay ve Önder Akbayır ile görüşerek tebrikleri kabul etti.

Kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinden ilimizdeki yatırım, istihdam ve projelere dair brifing alan Vali Balkanlıoğlu, yetkililere çalışmalarında başarılar diledi.

Ülkemizin her yerinden ziyarete gelenlerle görüşerek bir süre sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, özellikle bugüne kadar görev yaptığı yerlerdeki vatandaşlarla gönül bağlarının hala devam ettiğini belirterek, ülkemizin her yerinde dostluk ve kardeşlik duygularının birlik ve beraberlik içerisinde sürmesini temenni ettiğini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın