Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu yeni sezona hazır

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu içinde ve dışında yapılan tadilat ve yenileme çalışmaları ile yeni sezona hazır hale getirildi. Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Müdürü Cemal Yamak yaptığı son paylaşımında ’75 Yıllık Koca Çınar Gece Aydınlatmasıyla Marka Şehrin Marka Okulu’ oldu ifadelerini kullandı. Okul Müdürü Yamak,Okulda yapılan değişim çalışmalarını ve  yeni imajından duyduğu mutluluğu an […]

 Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu yeni sezona hazır

05.08.2017 - 15:57

Güncelleme : 05.08.2017 - 15:57

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu içinde ve dışında yapılan tadilat ve yenileme çalışmaları ile yeni sezona hazır hale getirildi.

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Müdürü Cemal Yamak yaptığı son paylaşımında ’75 Yıllık Koca Çınar Gece Aydınlatmasıyla Marka Şehrin Marka Okulu’ oldu ifadelerini kullandı.

Okul Müdürü Yamak,Okulda yapılan değişim çalışmalarını ve  yeni imajından duyduğu mutluluğu an be an sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile Arifiye’liler ile paylaştı.

Arifiye’liler paylaşımlar altına yaptıkları yorumlar ile değişimden dolayı duydukaları mutluluğu ifade ederek,teşekkür ettiler…

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın