TÜMSİAD üyeleri Pakistan işadamları ile görüşecek.

TÜMSİAD Sakarya Şubesi üyeleri İstanbul da düzenlenecek olan olan programda Pakistanlı İş adamları ile görüşmeler yapacak. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi üyeleri, 09-10 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul da Pakistanlı İşadamları ile B2B görüşmelerinin yapılacağı, Pakistan Rawalpindi Sanayi ve Ticaret Odası 30.Uluslararası başarı ödülleri etkinliği programında bir araya gelecek. TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet […]

 TÜMSİAD üyeleri Pakistan işadamları ile görüşecek.

05.08.2017 - 14:41

Güncelleme : 05.08.2017 - 14:45

TÜMSİAD Sakarya Şubesi üyeleri İstanbul da düzenlenecek olan olan programda Pakistanlı İş adamları ile görüşmeler yapacak.
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi üyeleri, 09-10 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul da Pakistanlı İşadamları ile B2B görüşmelerinin yapılacağı, Pakistan Rawalpindi Sanayi ve Ticaret Odası 30.Uluslararası başarı ödülleri etkinliği programında bir araya gelecek.
TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez; yönetim kurulu toplantısında yaptığı konuşmasında; 09 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul Hilton Bomonti Otelinde yapılacak zirve toplantısına 130 dolayında Pakistanlı iş adamının katılacağını ve Pakistan firmaları ile TÜMSİAD Üyeleri arasında ticareti geliştirme adına sektörel bazda ikili iş görüşmelerin gerçekleşeceğini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın