Merkez Valileri ve Kırkpınar Ağasından Vali Balkanlıoğlu’na Tebrik Ziyareti

Tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam eden Vali Balkanlıoğlu bugün de Merkez Valileri Enver Salihoğlu, Vahdettin Özcan ve Muammer Erol ile 642. Kırkpınar Ağası Necdet Çakır ile görüştü. İlgili Haber Şehit Ali Gaffar Okkan’ı anma programı gerçekleşti. 2010 – 2014 yılları arasında ilimizde görev yaptıktan sonra Adana Valiliğine atanan ve geçtiğimiz yıl Merkez Valiliğine atanan Mustafa […]

 Merkez Valileri ve Kırkpınar Ağasından Vali Balkanlıoğlu’na Tebrik Ziyareti

07.08.2017 - 19:14

Güncelleme : 07.08.2017 - 20:59

Tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam eden Vali Balkanlıoğlu bugün de Merkez Valileri Enver Salihoğlu, Vahdettin Özcan ve Muammer Erol ile 642. Kırkpınar Ağası Necdet Çakır ile görüştü.

2010 – 2014 yılları arasında ilimizde görev yaptıktan sonra Adana Valiliğine atanan ve geçtiğimiz yıl Merkez Valiliğine atanan Mustafa Büyük, en son Tekirdağ Valisi iken geçen yıl Merkez Valiliğine atanan Enver Salihoğlu, en son Çankırı Valisi iken geçen yıl Merkez Valiliğine atanan Vahdettin Özcan’a ziyaretleri ve güzel temennileri için teşekkür eden Vali Balkanlıoğlu, Sayın Valililerimiz ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Kırkpınar Ağası Necdet Çakır ile de bir süre sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, hayırlı olsun dilekleri için de teşekkür edip, başarılar diledi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın