Arifiye Ak Gençlikten Esnaf ziyaretleri

Ak Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç ve yönetim kurulu üyeleri dün gece ilçemizde hizmet veren esnaflarımıza bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Tanç;’Ak Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları olarak bu akşam saat 22:00 sonrasında açık olan esnaflarımızı ziyaret ettik. Geç saatlere kadar çalışan abilerimizle ve kardeşlerimizle güzel sohbet etme imkanlarımız oldu .Bu güzel […]

 Arifiye Ak Gençlikten Esnaf ziyaretleri

08.08.2017 - 20:58

Güncelleme : 08.08.2017 - 20:58

Ak Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç ve yönetim kurulu üyeleri dün gece ilçemizde hizmet veren esnaflarımıza bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Tanç;’Ak Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları olarak bu akşam saat 22:00 sonrasında açık olan esnaflarımızı ziyaret ettik. Geç saatlere kadar çalışan abilerimizle ve kardeşlerimizle güzel sohbet etme imkanlarımız oldu .Bu güzel saha çalışmamız sırasında Gençlik Kolları Yöneticileri olarak esnaf abilerimizin istek , öneri ve tavsiyelerini dinledik .Akgençlik olarak sadece seçim zamanı değil her zaman sahalarda olmaya çalıştığımızı söyleyen değerli büyüklerimizin bizden istekleri saha çalışmalarımızı daha da fazla arttırmamız gerektiğini söylediler . Değerli esnaf abilerimize güzel temennileri ve tavsiyeleri için teşekkür ederiz. Elimizden geldiğinin de fazlasını yapmaya çalışarak Akgençlik Arifiye olarak saha çalışmalarımızı daha da hızlandıracağız. Bu akşam yaptığımız fikir alışverişleri sonucunda güzel neticeler elde etme imkanımız oldu . Ziyaretinde bulunma imkanımız olan esnaf abilerimizin ve kardeşlerimizin başta olmak üzere , tüm esnaflarımıza Rabbim bol kazançlar ve hayırlı işler nasip etsin.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın