Hitit Üniversitesi Rektörü ve Fiskobirlik’ten Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ve Karasu Kooperatif Başkanı Ali Sarar ile Kocaali Kooperatif Başkanı Ahmet Gökdemir, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Sayın Valimizin memleketi Çorum’dan hemşehrilerinin güzel temennileni kendilerine ilettiğini belirten Rektör Prof. Dr. Alkan, Vali Balkanlıoğlu’na üniversitenin çalışmaları hakkında da […]

 Hitit Üniversitesi Rektörü ve Fiskobirlik’ten Vali Balkanlıoğlu’na Ziyaret

08.08.2017 - 12:16

Güncelleme : 08.08.2017 - 12:16

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ve Karasu Kooperatif Başkanı Ali Sarar ile Kocaali Kooperatif Başkanı Ahmet Gökdemir, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Sayın Valimizin memleketi Çorum’dan hemşehrilerinin güzel temennileni kendilerine ilettiğini belirten Rektör Prof. Dr. Alkan, Vali Balkanlıoğlu’na üniversitenin çalışmaları hakkında da bilgiler verdi.
Fiskobirlik Başkanı Bayraktar ise, ürün yelpazelerini genişletmeyi sürdürdüklerini ve her geçen gün güçlerine güç kattıklarını belirterek, hem kendilerine hem de fındığın tanıtımına katkısı nedeniyle Vali Balkanlıoğlu’na teşekkür etti.

Ziyarete gelenlere güzel dilekleri için teşekkür eden Vali Balkanlıoğlu, çalışmalarında da başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın