Arifiye Halk Eğitimin Şampiyon Sporcuları Ödüllendirildi

Yunanistan Selanik’te yapılan Yıldızlar Balkan Şampiyonasında Türk Milli Takımından Arifiye Halk Eğitim Judo Takımı Sporcusu Yusuf Kantar, 55 kg’da bronz madalya kazanarak ülkemize ve Sakarya’ya 3.lük başarısını getirdi. Ayrıca Ankara İlinde 11 ilden 400 sporcunun katılımı ile yapılan şampiyona da Avrupa üçüncüsü milli Judocumuz Yusuf Kantar ve Arifiye Halk Eğitim Judo Takımı Sporcularından Dilara Akdemir, […]

 Arifiye Halk Eğitimin Şampiyon Sporcuları Ödüllendirildi

09.08.2017 - 20:26

Güncelleme : 09.08.2017 - 20:26

Yunanistan Selanik’te yapılan Yıldızlar Balkan Şampiyonasında Türk Milli Takımından Arifiye Halk Eğitim Judo Takımı Sporcusu Yusuf Kantar, 55 kg’da bronz madalya kazanarak ülkemize ve Sakarya’ya 3.lük başarısını getirdi.

Ayrıca Ankara İlinde 11 ilden 400 sporcunun katılımı ile yapılan şampiyona da Avrupa üçüncüsü milli Judocumuz Yusuf Kantar ve Arifiye Halk Eğitim Judo Takımı Sporcularından Dilara Akdemir, Ömer F. Akdemir altın madalya, Burak Kahriman gümüş madalya ve Bekir Aygün bronz madalya ile İlçemizin gururu oldular.

Sporcularımız; İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Atalay Gürbüz, Halk Eğitim Müdürü Sabri Mercan, Halk Eğitim Judo Öğretmeni Bayram Akdemir eşiğinde Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret ettiler.

Sayın Kaymakamımız ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçemize yaşattıkları gururdan dolayı sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik etti. Sayın Kaymakamımız sporcularımızın İlçemize daha nice başarılar kazandıracaklarından emin olduğunu söyleyerek başarılı sporcularımıza hediye takdim etti ve başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın