Vali Balkanlıoğlu’nu Ziyaret ettiler

Vali İrfan Balkanlıoğlu kendisini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunanları kabul etmeye devam ediyor. Sakarya Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Eryılmaz, Adapazarı Kırmızı Et Tarımsal Üreticileri Birliği ve Sakarya Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Nihat Kopal, İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Dr. Vadettin Aktaş, Okumayı Teşvik Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz ve yöneticileri ile Sakarya […]

 Vali Balkanlıoğlu’nu  Ziyaret ettiler

09.08.2017 - 14:22

Güncelleme : 09.08.2017 - 14:22

Vali İrfan Balkanlıoğlu kendisini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunanları kabul etmeye devam ediyor.

Sakarya Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Eryılmaz, Adapazarı Kırmızı Et Tarımsal Üreticileri Birliği ve Sakarya Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Nihat Kopal, İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Dr. Vadettin Aktaş, Okumayı Teşvik Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz ve yöneticileri ile Sakarya Uğur Anadolu Lisesi Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu ile Genel Koordinatör Nurhan Müftüoğlu ve iş adamı Hakan Tenekeci ile görüşen Vali Balkanlıoğlu, ziyaret için herkese ayrı ayrı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Sivil toplum kuruluşlarının ülkemizin ve ilimizin en önemli unsurlarından biri olduğunu belirten Vali Balkanlıoğlu, STK’larımızla çok güzel çalışmalara imza atacaklarına inandığını söyledi.

Ziyarete gelenlerle gündeme dair sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, ülkemizin zor bir dönemden geçtiğini ve bu dönemi toplumun her kesimiyle birlikte el ele vererek atlatacaklarını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın