Ak Parti Sakarya İl Koordinatörü Ayşe Keşir,’2019 çok önemli’

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Sakarya’ya gelen AK Parti Düzce Milletvekili ve Sakarya İl Koordinatörü Ayşe Keşir Sakarya il teşkilatını ziyaret etti ve İl başkanı ve il yönetimiyle tanışma toplantısı gerçekleştirdi. Sakarya il teşkilatı ile tanışma programının ardından Keşir, Sakarya Valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU’na bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek hayırlı olsun dileğinde bulundu. İlgili Haber Sapanca’da […]

 Ak Parti Sakarya İl Koordinatörü Ayşe Keşir,’2019 çok önemli’

11.08.2017 - 20:59

Güncelleme : 11.08.2017 - 20:59

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Sakarya’ya gelen AK Parti Düzce Milletvekili ve Sakarya İl Koordinatörü Ayşe Keşir Sakarya il teşkilatını ziyaret etti ve İl başkanı ve il yönetimiyle tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Sakarya il teşkilatı ile tanışma programının ardından Keşir, Sakarya Valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU’na bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

AK Parti Düzce Milletvekili ve Sakarya İl Koordinatörü Ayşe Keşir Sakarya Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’nu da ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen görüşmede AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir de yer aldı.

2019 çok önemli
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Önemli bir referandum sürecini hep birlikte geride bıraktık. Önümüzde çok önemli bir seçim olan 2019 var. 2019 öncesinde ise teşkilat seçimlerimiz yapılıyor. Teşkilat seçimlerimizle birlikte daha da güçlenecek, yolumuza devam edeceğiz. AK Parti hareketi birlik ve beraberlik içerisinde bu önemli süreci de başarıyla geçecektir” diye konuştu.

Parti disiplininden kopmuyoruz
Başkan Toçoğlu, “Sayın Milletvekilimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, şehrimize hoş geldiniz diyorum. Yerelde her zaman parti disiplininden kopmadan çalışma yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman ifade ettiği gibi siyasetimizin sınırlarını ahlaki ilkelerimiz belirliyor. Üstlendiğimiz sorumluluk çerçevesinde dikkatli bir şekilde Sakarya’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın