ARİFİYE KALAYCISPOR SAHAYA İNDİ

Arifiye Kalaycıspor kadrosuna kattığı yeni transferler ile geçtiğimiz sezon elde ettiği başarıyı devam ettirmek üzere,güçlü kadrosu ile yeşil sahaya inerek yeni sezon açılışını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Arifiye Kalycıspor tesislerinde gerçekleştirilen sezon açılış programına Sakarya Amatör Spor Kuüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba,Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu,Belediye Başkan YArdımcıları,Belediye Meclis Üyeleri,Kalaycıspor Yöneticileri,teknik kadro,futbolcular ve taraftarların katıldı. İlgili Haber […]

 ARİFİYE KALAYCISPOR SAHAYA İNDİ

11.08.2017 - 21:56

Güncelleme : 11.08.2017 - 21:56

Arifiye Kalaycıspor kadrosuna kattığı yeni transferler ile geçtiğimiz sezon elde ettiği başarıyı devam ettirmek üzere,güçlü kadrosu ile yeşil sahaya inerek yeni sezon açılışını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi.

Arifiye Kalycıspor tesislerinde gerçekleştirilen sezon açılış programına Sakarya Amatör Spor Kuüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba,Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu,Belediye Başkan YArdımcıları,Belediye Meclis Üyeleri,Kalaycıspor Yöneticileri,teknik kadro,futbolcular ve taraftarların katıldı.

Programda  yapılan konuşmalar ile Kalaycıspor’a yeni sezonda başarı dilekleri iletildi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın