Vali Balkanlıoğlu Genç Girişimciler Kurulu ve SESOB Başkanlarıyla Görüştü

Vali İrfan Balkanlıoğlu, ziyarete gelenlerin tebriklerini kabul ederken aynı zamanda farklı sektör temsilcileriyle de ilimizdeki faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgiler almaya devam ediyor. İlk olarak TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Alican Sak ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Vali Balkanlıoğlu, özellikle genç girişimcilerimizin projelerinin çok önemli olduğunu belirterek ilimizin daha dinamik ve güçlü olması için […]

 Vali Balkanlıoğlu Genç Girişimciler Kurulu ve SESOB Başkanlarıyla Görüştü

11.08.2017 - 16:06

Güncelleme : 11.08.2017 - 16:06

Vali İrfan Balkanlıoğlu, ziyarete gelenlerin tebriklerini kabul ederken aynı zamanda farklı sektör temsilcileriyle de ilimizdeki faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgiler almaya devam ediyor.

İlk olarak TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Alican Sak ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Vali Balkanlıoğlu, özellikle genç girişimcilerimizin projelerinin çok önemli olduğunu belirterek ilimizin daha dinamik ve güçlü olması için gençlerimizle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağını ifade etti.

Daha sonra SESOB Başkanı Hasan Alişan ile bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu, SESOB tarafından düzenlenecek ve çıraklık konusunun masaya yatırılacağı “Sakarya Çıraklık Arama Konferansı” hakkında bilgiler aldı.

Çıraklık eğitiminin geliştirilip etkin hale getirilmesinin de konuşulduğu ziyarette Milli Eğitim ve İŞKUR yetkililerinden bu konudaki çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, bu konudaki tüm sorunların kamu ve özel sektör kuruluşları ile STK’larımızın birlikte istişare edip el ele vermesiyle çözüleceğini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın