Arifiye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı hizmette

MHP Arifiye İlçe Başkanı Murat Yördan ve yönetiminin ilçe başkanlığı döneminde sürekli gündeme getirilen Arifiye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Arifiye’de ilk kez açılarak hizmete girdi. Arifiye Ülkü Ocakları ilçemizde yıllardır beklenen bir hasretide gidermiş oldu. İlgili Haber EYUDER 2019 yılı Faaliyetlerini Değerlendirdi. Sakarya Ülkü Ocakları  Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Mete Çak,Arifiye Ülkü […]

 Arifiye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı  hizmette

12.08.2017 - 23:50

Güncelleme : 12.08.2017 - 23:50

MHP Arifiye İlçe Başkanı Murat Yördan ve yönetiminin ilçe başkanlığı döneminde sürekli gündeme getirilen Arifiye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Arifiye’de ilk kez açılarak hizmete girdi.

Arifiye Ülkü Ocakları ilçemizde yıllardır beklenen bir hasretide gidermiş oldu.

Sakarya Ülkü Ocakları  Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Mete Çak,Arifiye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Duhan Öztürk açılışta yaptıkları konuşmalar ile bu dava uğrunda şehid olmuş ülkücü kardeşlerimizi ve tüm  şehidlerimizi rahmetle yad ettiler.

Arifiye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın Arifiye’de yüreği Vatan ve İman sevgisi ile dolu şuurlu bir gençliğin yetişmesinde tüten bir ocak olacağını belirttiler.

 

Duhan Öztürk Başkanlığında oluşturulan yönetim ile açılışı gerçekleştirilen Arifiye Ülkü Ocaklarının açılışına,Arifiye MHP İlçe Başkanı Murat Yordan ,MHP İl ve ilçe teşkilatlarından ülkücü gençlik ve Arifiye’den de kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın