MAÇKA ŞEHİDLERİMİZE ÜZÜLDÜK

Maçka’da PKK’lı Teröristlerin saldırısı sonucu Şehit Düşen Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ve 15 Yaşındaki Evladımız Eren Bülbül’ün şehadeti herkesi üzdü. 15 Yaşında ki Eren Bülbül Trabzon Maçka’da teröristlerin saklandığı sığınağı Mehmetçiklere gösterirken çıkan çatışmada yaralanarak hastaneye kaldırılmış,yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehid olmuştu. Eren Bülbül’ün sosyal medya hesabından paylaştığı “Biri de çıkıp demiyor ki Eren […]

 MAÇKA ŞEHİDLERİMİZE ÜZÜLDÜK

12.08.2017 - 10:11

Güncelleme : 12.08.2017 - 10:11

Maçka’da PKK’lı Teröristlerin saldırısı sonucu Şehit Düşen Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ve 15 Yaşındaki Evladımız Eren Bülbül’ün şehadeti herkesi üzdü.

15 Yaşında ki Eren Bülbül Trabzon Maçka’da teröristlerin saklandığı sığınağı Mehmetçiklere gösterirken çıkan çatışmada yaralanarak hastaneye kaldırılmış,yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehid olmuştu.

Eren Bülbül’ün sosyal medya hesabından paylaştığı “Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın”paylaşımı #ErenİyikiVarsın ile bir anda gündem oldu.

Jandarma Başçavuş Serhat Gedik ve  Eren Bülbül’ün şehadeti İlçemizde de büyük üzüntü ile karşılandı.

Maçka’da Şehit Düşen Jandarma Başçavuş Serhat Gedik,Eren Bülbül ve tüm şehidlerimize Allah’tan rahmet,ailelerine sabırlar diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın