Arifiye Ak Gençlik yönetiminde değişim

Ak Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları yaptığı yönetim kurulu toplantısında yönetim yapılanması ve görev dağılımında değişim kararı aldı. Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç’ın konu ile ilgili açıklaması; ‘Gerçekleştirdiğimiz Yönetim Kurulu toplantısında almış olduğumuz kararlar sonucu Yürütme Kurulumuz da revizyon yaparak yeni listemizi oluşturduk. Listemizde yer alan arkadaşlarımızla alacağımız kararlar ile Akgençliğe yakışır bir gençlik […]

 Arifiye Ak Gençlik yönetiminde değişim

13.08.2017 - 0:02

Güncelleme : 13.08.2017 - 0:02

Ak Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları yaptığı yönetim kurulu toplantısında yönetim yapılanması ve görev dağılımında değişim kararı aldı.

Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç’ın konu ile ilgili açıklaması;

‘Gerçekleştirdiğimiz Yönetim Kurulu toplantısında almış olduğumuz kararlar sonucu Yürütme Kurulumuz da revizyon yaparak yeni listemizi oluşturduk. Listemizde yer alan arkadaşlarımızla alacağımız kararlar ile Akgençliğe yakışır bir gençlik olarak yolumuza devam edeceğiz . Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘ ın istediği gibi Slogan Gençliği değil, İcraat gençliği olacağız. Akgençlik Arifiye olarak 2019 seçimlerini hedef alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gücümüze güç katan Liderimizin izinden gideceğiz. Gençliğe verdiği değeri boşa çıkartmayarak her zaman yenilikçi bir ruh ile hareket edeceğiz. Ama bugün ama yarın asla ve asla pes etmeyerek tüm engelleri aşacağız ve yolumuza bakacağız. Ülkemize ve Partimize hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.
Sizde teşkilatımızda görev almak isterseniz 05350380096 bu numara ile iletişime geçebilirsiniz.’

Oluşturulan yeni yönetim listesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın