Arifiye Muhtarlarının Aile Buluşması gerçekleşti

Arifiye Muhtarlar Derneğinin organize ettiği 1.Arifiye Muhtarlar buluşması etkinliği Boksör’ün yerinde bugün gerçekleştirildi. Arifiye İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı,İlçe Emniyet Komser Yardımcımız,İlçe Jandarma Karakol Komutanımız,Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem,Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı ve ilçe mahalle muhtarlarımızn katıldığı etkinlikte misafirlere ‘yatık döner’ ikram edildi. İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı döner tezgahının başına geçerek etkinliğe katılan […]

 Arifiye Muhtarlarının Aile Buluşması gerçekleşti

14.08.2017 - 19:39

Güncelleme : 15.08.2017 - 12:46

Arifiye Muhtarlar Derneğinin organize ettiği 1.Arifiye Muhtarlar buluşması etkinliği Boksör’ün yerinde bugün gerçekleştirildi.

Arifiye İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı,İlçe Emniyet Komser Yardımcımız,İlçe Jandarma Karakol Komutanımız,Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem,Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı ve ilçe mahalle muhtarlarımızn katıldığı etkinlikte misafirlere ‘yatık döner’ ikram edildi.

İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı döner tezgahının başına geçerek etkinliğe katılan muhtarlarımız için döner kesti.

Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb.Hamit Gencay Taşdemir, İlçe Emniyet Komiser Yardımcısı Mahmut Aktemur, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem düzenlenen etkinlikten dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

Sayın Kaymakamımız etkinlikte yaptığı konuşmada; “Sizler, mahallelerde, köylerde, elimiz- ayağımız, gözümüz-kulağımızsınız. Hizmetlerin en iyi şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılması açısından muhtarlarımıza önemli görevler düşmektedir. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerine getirmek, sorunlara çare olmak, mahallede devletin temsilcisi olarak size düşmektedir. Halktan aldığınız destek ve güveni boşa çıkarmayarak en iyi şekilde yerine getirmeniz bizim içinde önem arz etmektedir. Bizler devletin temsilcisi olarak, vatandaşlarımızın sizlere ilettiği taleplere çözüm bulma noktasında, yasalar çerçevesinde elimizden geleni yapmaya hazırız. Muhtarlarımız birbirleriyle ne kadar uyum içerisinde olursa, İlçemizin geliştirilmesi ve kalkınması konusunda sorunlar, görüşler ve çözüm önerileri paylaşılarak daha kısa sürede daha güzel sonuçlar elde edebileceğimize inanıyorum.

Bugün burada bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, ne kadar büyük bir aile olduğumuzun ispatı olan bu güzel etkinlikler sayesinde kardeşliğin, dostluğun artacağını ve paylaşmanın çok daha hızlı yürüyeceğine inanıyorum.” dedi.

İlk defa düzenlenen etkinliğe katılan muhtarlarımız aile buluşmasından dolayı mennuniyetlerini ifade ederlerken, Arifiye Muhtarlar derneğ Başkanı Ahmet Kaymakçı ve yönetimine teşekkür ettiler.

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı;Düzenledikleri organizasyona katılan başta Kaymakamımız Adem Yazıcı olmak üzere tüm misafirlere ve muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür etti.

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın