Arifiye’de yangın

İlçemiz sınırları içerisinde hizmet veren bir fabrika da henüz sebebi belirlenemeyen yangın çıktı.Sakarya Büüyükşehir belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale ediyor. Yangın söndürme çalışmalarının devam ettiği belirtildi. Dumanların hızla yükseldiği yangının ilçemizde hizmet veren Ege Kimya fabrikasında çıktığı belirtildi.Yangın söndürme çalışmaları devam ediyor. Çok sayıda itfaiye ekibi yangına müdahale ediyor. İlgili Haber Sakarya Düşünce Ve Dayanışma […]

 Arifiye’de  yangın

14.08.2017 - 16:52

Güncelleme : 14.08.2017 - 17:33

İlçemiz sınırları içerisinde hizmet veren bir fabrika da henüz sebebi belirlenemeyen yangın çıktı.Sakarya Büüyükşehir belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale ediyor. Yangın söndürme çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Dumanların hızla yükseldiği yangının ilçemizde hizmet veren Ege Kimya fabrikasında çıktığı belirtildi.Yangın söndürme çalışmaları devam ediyor.

Çok sayıda itfaiye ekibi yangına müdahale ediyor.

YANGIN KONTROL ALTINDA

Alınan bilgilere göre Fabrikanın atık deposunda  bulunan Paletler sebebi bilinmeyen bir şekilde yanmaya başladı.Yangın hızla depoya yayılınca  alevler gökyüzünü sardı.

Zamanında yapılan müdahaleler ile yangın kısa sürede kontrol altına alındı.

Olayda herhangi can kaybı ve yaralanma olmadı.

Yangın ile ilgili inceleme ve soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın