Kimya fabrikasında çıkan yangın söndürüldü

İlçemiz  Aşağı Kirazca Mahallesinde bulunan ve kimyasal ürünler üreten bir fabrikanın atık deposunda henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı bugün yangın çıktı. Yangını fark eden fabrika işçileri, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Ekipler olay yerine gelene kadar çalışanlar yangına kendi imkanlarıyla müdahale etti. Yangının haber verilmesi üzerine olay yerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı çok […]

 Kimya fabrikasında çıkan yangın söndürüldü

14.08.2017 - 18:00

Güncelleme : 14.08.2017 - 18:00

İlçemiz  Aşağı Kirazca Mahallesinde bulunan ve kimyasal ürünler üreten bir fabrikanın atık deposunda henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı bugün yangın çıktı. Yangını fark eden fabrika işçileri, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.

Ekipler olay yerine gelene kadar çalışanlar yangına kendi imkanlarıyla müdahale etti.

Yangının haber verilmesi üzerine olay yerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı çok sayıda ekip gönderildi.

Yükselen dumanlar, birçok noktadan görüldü.

Henüz belirlenemeyen bir sebepten çıkan yangında, fabrikanın atık deposunda bulunan tahta ve plastik paletlerin bir kısmı yanarak kullanılamaz hale geldi.

Çıkan yangında herhangi bir can kaybı ve  yaralanan olmazken, depo kullanılamaz hale geldi.

İtfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonucu yangın yaklaşık 45 dakikalık çalışmaları sonucu yangın kontrol atlına alınarak söndürüldü.

Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın