Zafer Kupası yarışmasında başarılı olan sporcular belli oldu.

Arifiye Atış Poligonunda yapılan Zafer Kupası Skeet Yarışmasında genç erkeklerde İzzet Erdem, genç bayanlarda Dilara Gül, veteranlarda ise İsmail Camcıoğlu 1. oldu. Büyük erkeklerde Murat Pekgür 1., Sinan Aynacı 2., Suat Pekgür ise 3. Oldu Müsabakalar sonrasında başarılı olan sporcular ödüllerine kavuştu. Avcılık ve Atıcılık İl Temsilcisi Saliha Kurteş ; Arifiye Atış Poligonunda düzenlediğimiz Zafer […]

 Zafer Kupası yarışmasında başarılı olan sporcular belli oldu.

14.08.2017 - 13:32

Güncelleme : 14.08.2017 - 13:32

Arifiye Atış Poligonunda yapılan Zafer Kupası Skeet Yarışmasında genç erkeklerde İzzet Erdem, genç bayanlarda Dilara Gül, veteranlarda ise İsmail Camcıoğlu 1. oldu. Büyük erkeklerde Murat Pekgür 1., Sinan Aynacı 2., Suat Pekgür ise 3. Oldu Müsabakalar sonrasında başarılı olan sporcular ödüllerine kavuştu.
Avcılık ve Atıcılık İl Temsilcisi Saliha Kurteş ; Arifiye Atış Poligonunda düzenlediğimiz Zafer Kupası Skeet yarışmasına katılan tüm sporculara, hakem ve idarecilere teşekkür ediyorum. Hedefleri tam isabet vuran avcıları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Müsabakaların yapılmasında bizlere destek veren başta Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel olmak üzere, tüm İl Müdürlüğü personeline de ayrıca teşekkür ediyorum “ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın