YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ FATİH KAYA OLDU

Son Kararname ile Merkeze alınan Sakarya Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’ nın yerine Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya getirildi. FATİK KAYA KİMDİR? 1990 yılında Polis Akademisinden mezun olmuştur. Daha sonra, Hukuk Fakültesini bitirerek, TODAIE’de Kamu Yönetimi yüksek lisansı yapmıştır. Ankara, Iğdır, Konya ve Elâzığ İl Emniyet Müdürlüklerinde çeşitli rütbelerde çalışmıştır. Değişik meslek içi kurslara katılmış, bir […]

 YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ FATİH KAYA OLDU

20.08.2017 - 19:27

Güncelleme : 20.08.2017 - 19:27

Son Kararname ile Merkeze alınan Sakarya Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’ nın yerine Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya getirildi.

FATİK KAYA KİMDİR?

1990 yılında Polis Akademisinden mezun olmuştur. Daha sonra, Hukuk Fakültesini bitirerek, TODAIE’de Kamu Yönetimi yüksek lisansı yapmıştır. Ankara, Iğdır, Konya ve Elâzığ İl Emniyet Müdürlüklerinde çeşitli rütbelerde çalışmıştır. Değişik meslek içi kurslara katılmış, bir çok eğitimde de eğitici olarak görev almıştır. Asayiş Dairesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte iken 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etmiştir.

Teftiş Kurulu Başkanlığında Polis Başmüfettişi olarak görev yaparken 20 Ocak 2015 tarihli kararname ile Bitlis İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Fatih Kaya Bitlis Emniyet Müdürlüğünden,Sakarya Emniyet Müdürü olarak atandı.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın