ADARAY İÇİN İMZA KAMPANYASI

Durdurulan Adaray seferleri iin internet ortamında ‘Adaray kalsın, Yöneticiler gitsin’ başlığı ile imza kampanyası başlatıldı. https://www.change.org/ ‘ta Başlatılan imza kampanyası ile ilgili yayınlanan o duyuru Şehrimizin tek raylı sistemi olan Adaray’ın seferleri 20.08.2017 tarihi itibari ile durdurulmuştur. Hiçbir mantıklı izahı olmayan bu kararın şehrimize hiçbir faydası olmamak ile beraber aksine zararı vardır. İlgili Haber EYUDER […]

 ADARAY İÇİN İMZA KAMPANYASI

21.08.2017 - 21:30

Güncelleme : 21.08.2017 - 21:32

Durdurulan Adaray seferleri iin internet ortamında ‘Adaray kalsın, Yöneticiler gitsin’ başlığı ile imza kampanyası başlatıldı.

https://www.change.org/ ‘ta Başlatılan imza kampanyası ile ilgili yayınlanan o duyuru

Şehrimizin tek raylı sistemi olan Adaray’ın seferleri 20.08.2017 tarihi itibari ile durdurulmuştur. Hiçbir mantıklı izahı olmayan bu kararın şehrimize hiçbir faydası olmamak ile beraber aksine zararı vardır.

Gerek şehrimizdeki toplu taşımanın yetersizliği, gerekse son yıllarda trafikteki artış göz önüne alındığında bu karara saygı duymak imkansız hale gelmiştir. İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara gibi illerde yeni raylı sistem hatları yapılırken şehrimizdeki tek raylı sistemin kaldırılması, şehrin yönetiminde gelinen son noktayı açıkça gözler önüne sermektedir.

Vatandaşların evcil hayvanları, bisikletleri, tekerlekli sandalyeleri ile rahatça seyahat ettiği tek taşıma aracı olan Adarayı kaldırırken, Evcil hayvanların, bisikletlerin, engelli sandalyelerinin ne yollar ile seyahat edeceği göz önünde bulundurulmuş mudur?

Büyük Şehir Belediye başkanımız Sayın Zeki TOÇOĞLU; Bu raylı sistem serdivanda olsa kaldırılmasına izin verir miydi? Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail KARAKULLUKÇU bu kararın alınmaması için Arifiye halkının çıkarlarını hiç savunmuş mudur?

Sakarya halkı olarak Alınan bu yanlış karardan bir an önce dönülmesini istiyoruz.
Bu kampanyanın teslim edileceği kurum:

ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI
Ahmet ARSLAN

Ak Parti Sakarya Milletvekili
Şaban Dişli

CHP Sakarya Milletvekili
Engin ÖZKOÇ

Ak Parti Sakarya Milletvekili
Ayhan Sefer ÜSTÜN

Ak Parti Sakarya Milletvekili
ALİ İHSAN YAVUZ

 

https://www.change.org/u/763554028

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın