ARİFİYE’NİN KAYA AMCASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu,Muzaffer,Ahmet ve Hakkı Karakullukçu’nun babası Arifiye’nin Kaya Amcası (84) bugün Arifiye Yeşil Kubbeli Camide öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra çok sayıda seveninin dıaları ile Arifiye Merkez mezarlığında ebedi istirahatgahına uğurlandı. İlgili Haber 42 yıllık meslek hayatının son karnesini bugün verdi. Başkan Karakullukçu ve Karakullukçu ailesi namaz öncesi cami avlusunda […]

 ARİFİYE’NİN KAYA AMCASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

21.08.2017 - 19:30

Güncelleme : 21.08.2017 - 19:39

Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu,Muzaffer,Ahmet ve Hakkı Karakullukçu’nun babası Arifiye’nin Kaya Amcası (84) bugün Arifiye Yeşil Kubbeli Camide öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra çok sayıda seveninin dıaları ile Arifiye Merkez mezarlığında ebedi istirahatgahına uğurlandı.

Başkan Karakullukçu ve Karakullukçu ailesi namaz öncesi cami avlusunda taziyeleri kabul etti.

Cenaze namazına Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz,Ayhan Sefer Üstün,Eski Milletvekili Ali İnci,Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç,İlçe Belediye Başkanları,Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanları,Bürokratlar,İş adamları ve  Karakullukçu ailesinin çok sayıda seveni,dostları ve Arifiye’liler katıldı.

Aynı zamanda Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunu olan Başkan Karakullukçuyu Öğretmen Lisesi Mezunlarıda bu acı gününde yalnız bırakmadı.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın