İ.B.B Kültür A.Ş. Genel Müdürü RIDVAN DURAN’I Ziyaret ettiler

Geçmişte İlimizde Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinde bulunan, Ankara’da, Anadolu Ajansı İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü Rıdvan Duran, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine getirilmişti. İ.B.B Kültür A.Ş. Genel Müdürü olan Rıdvan Duran’ı ilçemizden Mon Medya Ajansı Sahibi Nuri Tokyürek,İhlas Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan ve İhlas Haber Ajansı […]

 İ.B.B Kültür A.Ş. Genel Müdürü RIDVAN DURAN’I Ziyaret ettiler

21.08.2017 - 20:16

Güncelleme : 21.08.2017 - 20:16

Geçmişte İlimizde Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinde bulunan, Ankara’da, Anadolu Ajansı İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü Rıdvan Duran, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine getirilmişti.

İ.B.B Kültür A.Ş. Genel Müdürü olan Rıdvan Duran’ı ilçemizden Mon Medya Ajansı Sahibi Nuri Tokyürek,İhlas Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan ve İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürlerinden İbrahim Çorbacı i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

İ.B.B Kültür A.Ş. Genel Müdürü  Rıdvan Duran ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,yeni görev yerinde de Sakarya’yı en iyi bir şekilde temsil edeceğini söyledi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın