Vali Balkanlıoğlu’nun Gündemi Yoğun Geçiyor

Göreve başladığı günden bu yana tebrikleri kabul eden ve kamu ile özel sektör temsilcilerine iade-i ziyaretlerde bulunarak ilimizdeki sağlık alanındaki çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun gündemi, bugün de yoğun bir şekilde devam etti. Gün içerisinde ilk olarak İl Sağlık Müdürlüğü çalışanları ile Ormanpark’ta bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu, sağlıktaki çalışmalar ve devam eden […]

 Vali Balkanlıoğlu’nun Gündemi Yoğun Geçiyor

27.08.2017 - 17:39

Güncelleme : 27.08.2017 - 17:39

Göreve başladığı günden bu yana tebrikleri kabul eden ve kamu ile özel sektör temsilcilerine iade-i ziyaretlerde bulunarak ilimizdeki sağlık alanındaki çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun gündemi, bugün de yoğun bir şekilde devam etti.

Gün içerisinde ilk olarak İl Sağlık Müdürlüğü çalışanları ile Ormanpark’ta bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu, sağlıktaki çalışmalar ve devam eden yatırımlar hakkında Müdür Doç. Dr. Aziz Öğütlü’den bilgiler aldı.

Ormanpark’taki program sonrası Türk Hava Kurumu Müfettişi Veli Nas, Adapazarı Şube Başkanı Muhittin Kaçmaz, MÜSİAD Şube Başkanı Yaşar Coşkun, SASTOP Başkanı Av. Önder Döker, Tabip Odası Başkanı Dr. Fırat Karadeniz, Sakarya Yemek Sanayicileri Derneği Başkanı İffet Hacıeyüpoğlu, Ak Parti Akyazı Kadın Kolları Başkanı Oya Asan ve yönetimleri, Iraklı Ressam Hişam Abdullah Zaki ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ramazan Yıldırım ile görüşen Vali Balkanlıoğlu, ziyarette bulunanlara teşekkür ederek çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra Söğütlü ilçesine ziyarette bulunan Vali Balkanlıoğlu, Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli, Belediye Başkan Vekili Esra Mete Sevcan, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, 3. OSB yönetimi ve daire müdürleri tarafından karşılandı.

İlk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, Kaymakam Çiçekli’den ilçedeki genel durum ve yatırımlar hakkında bilgiler alarak yapımı devam eden arıtma tesisinde incelemelerde bulundu. 3. OSB’ yi de gezerek tesis ve fabrikaları ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş’ten üretim faaliyetleri ve çalışmalar hakkında da bilgiler aldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın