Ak Parti Arifiye’de kongre heyecanı

Ak Parti’de ilçe kongreleri başladı.İlçemizde de büyük bir heyecanla takip edilen kongre öncesi istişare ve temayül toplantısı bugün Sakarya İl Koordinatörü Düzce Milletvekili Ayşe Kesir,Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,İlçe Başkanı Ethem Çınar,Kadın Kolları,Gençlik Kolları,Mahalle temsilcileri  ve Ak Parti İlçe geçmiş dönem yöneticilerinin de katıldığı toplantı ile gerçekleştirildi. Yapılan konuşmalardan sonra Sakarya […]

 Ak Parti Arifiye’de kongre heyecanı

28.08.2017 - 18:39

Güncelleme : 28.08.2017 - 18:43

Ak Parti’de ilçe kongreleri başladı.İlçemizde de büyük bir heyecanla takip edilen kongre öncesi istişare ve temayül toplantısı bugün Sakarya İl Koordinatörü Düzce Milletvekili Ayşe Kesir,Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,İlçe Başkanı Ethem Çınar,Kadın Kolları,Gençlik Kolları,Mahalle temsilcileri  ve Ak Parti İlçe geçmiş dönem yöneticilerinin de katıldığı toplantı ile gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmalardan sonra Sakarya İl Koordinatörü Düzce Milletvekili Ayşe Kesir temayül toplantısına katılan partililer ile tek tek görüştü.

Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda İlçe Başkanlığı için  temayül görüşmelerinde Ethem Çınar ve  Ali Başar isminin öne çıktığı belirtiliyor.

Arifiye Ak Parti İlçe Başkanlığı için daha önce Muhuttin Altuntaş ve Yunus Zor aday adayı olduklarını açıklamışlardı.

Eski İlçe Başkanlarından Nurettin Albayrak ve Yöneticilerden Kerim Yüksel’inde başkanlık için nabız yokladığı söyleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın