Vali Balkanlıoğlu,Asım Hocayı ziyaret etti

Sakarya Valimiz İrfan Balkanlıoğlu Şehid Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk Hocayı hanesinde ziyaret ederek hasbihal etti. Muş-Malazgirt’te düzenlenen törenlere de katılan Asım Hocayı Ailesi ile evinde ziyaret eden Valimiz Balkanlıoğlu Asım hocamızın acısına ortak oldu ve sohbet etti. Vali İrfan Balkanlıoğlu eşi Esma Balkanlıoğlu ile birlikte Mardin’in Derik ilçesinde Şehit edilen Kaymakam Muhammed […]

 Vali Balkanlıoğlu,Asım Hocayı ziyaret etti

28.08.2017 - 17:47

Güncelleme : 30.08.2017 - 12:25

Sakarya Valimiz İrfan Balkanlıoğlu Şehid Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk Hocayı hanesinde ziyaret ederek hasbihal etti.

Muş-Malazgirt’te düzenlenen törenlere de katılan Asım Hocayı Ailesi ile evinde ziyaret eden Valimiz Balkanlıoğlu Asım hocamızın acısına ortak oldu ve sohbet etti.

Vali İrfan Balkanlıoğlu eşi Esma Balkanlıoğlu ile birlikte Mardin’in Derik ilçesinde Şehit edilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün Babası Emekli Din Görevlisi Asım Safitürk’e ziyarette bulundu.

Şehit Kaymakamımızın Arifiye’de yaşayan anne ve babasıyla bir süre görüşerek sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, Şehit Kaymakamımızı her zaman rahmet ve minnetle andıklarını ifade etti.

Şehit oğluyla her zaman gurur duyduğunu ve O’nun artık tüm milletimizin evladı olduğunu söyleyen Baba Safitürk, bugüne kadar kendilerini yalnız bırakmayan tüm devlet büyükleri ve Milletimize duacı olduklarını söyledi.

Baba Safitürk, Şehit Kaymamamızla ilgili anılarını da anlatarak ziyaret için Sayın Valimize teşekkür ederken Vali Balkanlıoğlu da Şehit Ailelerimizin başımızın tacı olduğunu ve Valiliğimizin kapısının her an açık olduğunu söyledi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın