Vali Balkanlıoğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Vali İrfan Balkanlıoğlu 30 Ağustos Zafer Bayramının 95. yıldönümü ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.Vali Balkanlıoğlu’nun yayınladığı o mesajı; ”Birlik ve beraberliğimizi tüm dünyaya bir kez daha kanıtladığımız, birliğimizi perçinleyen, Milletimizin istiklalini müjdeleyen, istikbalini aydınlatan 30 Ağustos Zafer Bayramının 95. yıldönümünü idrak etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bütün imkansızlıklara, yokluklara rağmen tüm zorluklar aşılarak kurulan Cumhuriyetimize […]

 Vali Balkanlıoğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

29.08.2017 - 12:30

Güncelleme : 29.08.2017 - 12:30

Vali İrfan Balkanlıoğlu 30 Ağustos Zafer Bayramının 95. yıldönümü ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.Vali Balkanlıoğlu’nun yayınladığı o mesajı;

”Birlik ve beraberliğimizi tüm dünyaya bir kez daha kanıtladığımız, birliğimizi perçinleyen, Milletimizin istiklalini müjdeleyen, istikbalini aydınlatan 30 Ağustos Zafer Bayramının 95. yıldönümünü idrak etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bütün imkansızlıklara, yokluklara rağmen tüm zorluklar aşılarak kurulan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, birlik ve beraberliğimizi diri tutmak ülkemizi ileriye taşımak en büyük hedefimiz olmalıdır.

Dört bir yanı şehit kanıyla sulanmış Vatanımız bizlere emanettir. Şehadet şerbetini içmiş aziz evlatlarımız asla unutulmayacaktır. Şehit aileleri ve Gazilerimiz asla sahipsiz kalmayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Milletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarına, Vatan uğruna canını feda eden kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet; hayatta olan gazilerimiz ve şehit ailelerimize sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum. ”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın