1000 Yataklı Hastane İçin Asım Hoca devrede

1000 Yataklı Hastanenin ilçemize yapılması için girişimler devam ediyor.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Edoğan ile bugün bir görüşme gerçekleştirileceği belirtilen Asım Safitürk Hocamıza 1000 yataklı hastanenin ilçemize yapımı ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Cumhuriyet Mahalle Muhtarlığı ofisinde Muhtar Yusuf Yavuz’un da yer aldığı buluşmada Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu  hazırladığı dosyayı Asım Safitürk hocamıza bilgisayar ortamında anlatarak teslim etti. […]

 1000 Yataklı Hastane İçin Asım Hoca devrede

30.08.2017 - 11:50

Güncelleme : 30.08.2017 - 12:30

1000 Yataklı Hastanenin ilçemize yapılması için girişimler devam ediyor.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Edoğan ile bugün bir görüşme gerçekleştirileceği belirtilen Asım Safitürk Hocamıza 1000 yataklı hastanenin ilçemize yapımı ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Cumhuriyet Mahalle Muhtarlığı ofisinde Muhtar Yusuf Yavuz’un da yer aldığı buluşmada Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu  hazırladığı dosyayı Asım Safitürk hocamıza bilgisayar ortamında anlatarak teslim etti.

Muhtar Yusuf Yavuz bu buluşmayı;” Reis /Recep Tayyip Erdoğan’la yarın görüşmeye gidecek olan Asım safitürk amcam 1000yataklı şehir hastanesi Arifiye’de yapılması için belediye başkanım ismail Karakullukçu dosyayı Asım hocaya teslim etti hayırlısı olur inşallah’mesajı ile duyurdu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın