Arifiye’de Kuaförlerde Bayram yoğunluğu

Her Bayram öncesi olduğu gibi bu Kurban Bayramı öncesinde müşteri yoğunluğu yaşayan esnafların başında gelen kuaförler ihtiyaca cevap verebilmek için gece geç saatlere kadar mesai yapmaya başladı. Bayram dolayısıyla müşteri yoğunluğu artan kuaförler gece geç saatlere kadar açık kalıyorlar. Uzun Yıllardan beri ilçemizde Kuaförlük yapan Gel Sempati Kuaför işletmesi sahibi Mustaf Gel geçtiğimiz sosyal üzerinden […]

 Arifiye’de Kuaförlerde Bayram yoğunluğu

31.08.2017 - 13:58

Güncelleme : 31.08.2017 - 13:58

Her Bayram öncesi olduğu gibi bu Kurban Bayramı öncesinde müşteri yoğunluğu yaşayan esnafların başında gelen kuaförler ihtiyaca cevap verebilmek için gece geç saatlere kadar mesai yapmaya başladı. Bayram dolayısıyla müşteri yoğunluğu artan kuaförler gece geç saatlere kadar açık kalıyorlar.

Uzun Yıllardan beri ilçemizde Kuaförlük yapan Gel Sempati Kuaför işletmesi sahibi Mustaf Gel geçtiğimiz sosyal üzerinden yaptığı paylaşım ile ‘Saygı değer müşterilerimiz, Uzun Bayram Tatilinden Dolayı memleklerine gidecek Müşterilerimiz mağdur olmaması için ve Arefe Yoğunlunu Hafifletmek Amacıyla,Bu pazar açıyoruz…’Arefe günü yoğunluk yaşamamak için uyarıda bulunmuştu..

Randevulu çalışma sistemi ile müşterilerini geri çevirmemeye gayret gösteren kuaförler normal zamanda yaptıkları işin kat be kat fazlasını yaparak elde ettikleri kazanç yorgunluklarına gideriyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın