BOĞAZKÖYDE ÖZEL MİSAFİRLER

İlçemiz Boğazköy Mahallesinin bugün özel misafirleri vardı.Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Hasan Ali Çelik ve Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu Boğazköy Mahallesine özel bir ziyaret gerçekleştirdi. Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş ve mahalle sakinleri ile hasbihal eden Bakan Yardımcısı Çelik’e mahallenin sıkıntıları anlatıldı. Mahallenin Ulaşımı,Köprü,İmam Evi konusunda çatı örtümü dahil kaba inşaatın yapımı,köy binasına yapılacak […]

 BOĞAZKÖYDE ÖZEL MİSAFİRLER

31.08.2017 - 22:32

Güncelleme : 31.08.2017 - 22:33

İlçemiz Boğazköy Mahallesinin bugün özel misafirleri vardı.Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız Hasan Ali Çelik ve Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu Boğazköy Mahallesine özel bir ziyaret gerçekleştirdi.

Mahalle Muhtarı Ayhan Ömer Odabaş ve mahalle sakinleri ile hasbihal eden Bakan Yardımcısı Çelik’e mahallenin sıkıntıları anlatıldı.

Mahallenin Ulaşımı,Köprü,İmam Evi konusunda çatı örtümü dahil kaba inşaatın yapımı,köy binasına yapılacak bayan tuvaleti gibi ihtiyaçlar anlatıldı .Arifiye Belediye Başkanımız Sayın İsmail Karakullukçu bu konuda yardımcı olacağını söyledi .

Boğazköy Mahalle sakinleri özel ziyaretten dolayı Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Ali Çelik ve Başkanımız Sayın Karakullukçu’ya, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Boğazköy Mahallesinin bir başka zmisafiride budün Sakarya Muhatarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem oldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın