Arifiye Ak Gençlikten İlçe Tarım Müdürüne ziyaret

Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları  İlçe Tarım Müdürümü Murat Dilek’i makamında ziyaret etti.Yapılan ziyaret ile İlçemizde gerçekleştirilmekte olan tarım ve hayvancılık faaliyetleri konusunda Arifiye Gençlik Kolları olarak bilgi alışverişinde bulunuldu. Ak Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç; İlgili Haber TÜBİTAK DAİRE BAŞKANI SUBÜ’DE ‘Yaptığımız saha çalışmalarında vatandaşlarımızın sorunlarına karşılık verebilmek adına Hükümetimizin […]

 Arifiye Ak Gençlikten İlçe Tarım Müdürüne ziyaret

03.10.2017 - 16:46

Güncelleme : 03.10.2017 - 16:46

Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları  İlçe Tarım Müdürümü Murat Dilek’i makamında ziyaret etti.Yapılan ziyaret ile İlçemizde gerçekleştirilmekte olan tarım ve hayvancılık faaliyetleri konusunda Arifiye Gençlik Kolları olarak bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ak Parti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç;

‘Yaptığımız saha çalışmalarında vatandaşlarımızın sorunlarına karşılık verebilmek adına Hükümetimizin tarım ve hayvancılık adına yaptığı çalışmalarını yetkili ağızdan dinleyerek bilgilerimizi güncelleme fırsatı bulduk. Bizlere verdikleri bilgiler için İlçe Tarım Müdürümüz Murat Dilek’e teşekkür ederiz.’dedi.

İlçe Tarım Müdürü Murat Dilek ziyarettten dolayı memnuniyetini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın