Ak Parti Arifiye Kadın Kolları Başkanı Genel Merkeze gitti

Sakarya Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve ilçe kadın kolları başkanları ile Arifiye Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkan Serap Yıldız’da bugün Genel Merkeze giderek Ak Parti  Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ile görüştüler. Ak Parti  Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; İlgili […]

 Ak Parti Arifiye Kadın Kolları Başkanı Genel Merkeze gitti

01.11.2017 - 21:07

Güncelleme : 02.11.2017 - 11:47

Sakarya Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve ilçe kadın kolları başkanları ile Arifiye Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkan Serap Yıldız’da bugün Genel Merkeze giderek Ak Parti  Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ile görüştüler.

Ak Parti  Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

‘Sakarya Hendek, Pamukova, Kaynarca ilçelerimizin kadın kolları başkan adaylarıyla yaptığımız mülakatlar sonrası atamalarını gerçekleştirdik. Arifiye, Söğütlü, Adapazarı, Kocaali, Karasu, Ferizli, Geyve, Karapürçek ve Sapanca ilçelerimizin de mevcut ilçe başkanlarıyla görüşmelerde bulunduk. Yeni atanan ve görevine devam eden başkanlarımıza başarılar diliyorum.’dedi.

Sakarya Ak parti Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve ilçe kadın kolları başkanları Secim işleri Başkanı Ahmet sorgun,Teşkilatlanma BaşkanıMustafa Ataş ,Ak Parti SKM Başkanı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’u da ziyaret ettiler.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın