Vali Balkanlıoğlu STK Temsilcileri ile Makamında Bir Araya Geldi

Hafta başından bu yana yoğun gündem içerisinde çeşitli programlara katılıp temaslarda bulunan Vali Balkanlıoğlu, bugün de kendisini ziyarete gelenlerle görüştü. Adapazarı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aygün ve Spor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk ile ilimizdeki sportif faaliyetler üzerine sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı M. Alperen Şerifoğlu ile SAÜ […]

 Vali Balkanlıoğlu STK Temsilcileri ile Makamında Bir Araya Geldi

01.11.2017 - 18:17

Güncelleme : 01.11.2017 - 18:17

Hafta başından bu yana yoğun gündem içerisinde çeşitli programlara katılıp temaslarda bulunan Vali Balkanlıoğlu, bugün de kendisini ziyarete gelenlerle görüştü.

Adapazarı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aygün ve Spor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk ile ilimizdeki sportif faaliyetler üzerine sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı M. Alperen Şerifoğlu ile SAÜ Divan Birliği Başkanı M. Atıf Bozdağ, SAÜ Kazakistan Öğrenci Topluluğu Başkanı Zharas Zainol Dinov ile gençliğin talepleri ve üniversitedeki çalışmaları üzerine muhabbet ederek başarılar diledi.

Anadolu Gençlik Deneği Şube Başkanı Hasan Zengin, Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Fikri Arslan, Sakarya Kırım Türkleri Derneği Başkanı Vefa Coşkun, Adapazarı Din Görevlileri Derneği Başkanı Vahit Yeniay, Özgür-Der Şube Başkanı Ömer Sevim ile Sakarya Tema Vakfı İl Temsilcisi Fatime Balkan Kıyıcı ve yönetimleriyle de makamında görüşen Vali Balkanlıoğlu, Acarlar Longozu İşletmecisi Cihan Emre ve Yaman Sigorta Temsilcisi Mesut Yaman ile de bir süre sohbet ederek hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın