Akhisar’da ki trafik kazasında hayatlarını kaybettiler!

İlçemiz Yukarı Kirazca Mahallesi sakinlerinden Ahmet Çakmak’ın eşi Fatma Çakmak ve Mahalle sakinlerinden Halil İbrahim Bayrak Akhisar’da geçirdikleri  trafik kazası sonrası hayatlarını kaybettiler. Akhisarda  görünmeyen kaza sonrası  54 ZF … plakalı otomobilin  sürücüsü Halil İbrahim Bayrak ve Fatma Çakmak hayatını kaybederken aynı araçta bulunan Emine Ç. (31), Gencay Ç. (19), Adem Ç. (11) ve Emrah […]

 Akhisar’da ki trafik kazasında hayatlarını kaybettiler!

03.11.2017 - 19:39

Güncelleme : 04.11.2017 - 10:31

İlçemiz Yukarı Kirazca Mahallesi sakinlerinden Ahmet Çakmak’ın eşi Fatma Çakmak ve Mahalle sakinlerinden Halil İbrahim Bayrak Akhisar’da geçirdikleri  trafik kazası sonrası hayatlarını kaybettiler.

Akhisarda  görünmeyen kaza sonrası  54 ZF … plakalı otomobilin  sürücüsü Halil İbrahim Bayrak ve Fatma Çakmak hayatını kaybederken aynı araçta bulunan Emine Ç. (31), Gencay Ç. (19), Adem Ç. (11) ve Emrah Ç. (23) yaralandı.

Yaralılar 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Kazaya sebeb olan araç şoförünün olay yerinden kaçtığı ve jandarma ekiplerince arandığı belirtildi.

Halil İbrahim Bayrak komşunun çocuğunun asker yemin törenine gidilen aracı kullanıyordu.Manisa’dan Sakarya’ya dönerken gerçekleşen kaza sonrası alınan acı haber ilçemizde ve mahallede büyük üzüntüye sebep oldu.

Kazada hayatlarını kaybeden Fatma Çakmak ve Halil İbrahim Bayrak’ın cenazeleri bugün öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecek.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın