Arifiye Bekir Sıtkı Öğrencilerinin Trafik Eğitimleri devam ediyor

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu 1-C ve 1-D sınıfı öğrencileri öğretmenleri Elif Dağlı ve TC Ekrem Çelik eşliğinde Serdivan Trafik Park’a eğitici gezi düzenlediler. Bu gezide öğrenciler trafik kurallarını uygulayarak öğrendiler. Parkın salonunda trafik kurallarına uyulduğunda düzenin sağlandığını, kurallara uyulmadığında kargaşanın yaşandığını gördüler. Emniyet kemerinin hayat kurtardığını izledikleri filmlerle bir kez daha anladılar. Daha sonra […]

 Arifiye Bekir Sıtkı Öğrencilerinin Trafik Eğitimleri devam ediyor

03.11.2017 - 19:57

Güncelleme : 03.11.2017 - 19:57

Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu 1-C ve 1-D sınıfı öğrencileri öğretmenleri Elif Dağlı ve TC Ekrem Çelik eşliğinde Serdivan Trafik Park’a eğitici gezi düzenlediler.
Bu gezide öğrenciler trafik kurallarını uygulayarak öğrendiler. Parkın salonunda trafik kurallarına uyulduğunda düzenin sağlandığını, kurallara uyulmadığında kargaşanın yaşandığını gördüler. Emniyet kemerinin hayat kurtardığını izledikleri filmlerle bir kez daha anladılar.
Daha sonra pist üzerinde gerekli trafik bilgilerini ilgili eğitim uzmanından dinleyip, pedallı bisikletlerle eğlenceli ve eğitici yolculuk yaptılar, trafik kurallarını uygulayarak öğrendiler. Ayrıca öğrenciler Trafik park içinde bulunan trene binmenin zevkini yaşadılar. Zıpzıpta da günün stresini attılar.
Gezi sonrasında mutluluklarını dile getiren öğrenciler, Trafik park sorumlularına, öğretmenlerine, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu idarecilerine teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın