ŞEHİDİMİZİN ADI GEYVE’DE O TESİSTE YAŞAYACAK.

Geyve Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısında Geyve boğazına tepeden bakan seyir terasına Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk adı verilmesi oybirliğiyle kabul edildi. ÇOK YAKIŞACAK Geyve Belediyesi olarak tamamen kendi imkanlarımızla yaptığımız, 50 dönüm alan üzerine inşa edilen ve boğaza tepeden bakan Seyir Terasının adına meclis üyelerimizin oybirliğiyle karar verdi. “Vatanı-milleti için canını veren Geyve doğumlu […]

 ŞEHİDİMİZİN ADI GEYVE’DE O TESİSTE YAŞAYACAK.

03.11.2017 - 18:03

Güncelleme : 03.11.2017 - 18:03

Geyve Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısında Geyve boğazına tepeden bakan seyir terasına Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk adı verilmesi oybirliğiyle kabul edildi.


ÇOK YAKIŞACAK
Geyve Belediyesi olarak tamamen kendi imkanlarımızla yaptığımız, 50 dönüm alan üzerine inşa edilen ve boğaza tepeden bakan Seyir Terasının adına meclis üyelerimizin oybirliğiyle karar verdi.


“Vatanı-milleti için canını veren Geyve doğumlu Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk adı tesise çok yakışacak. Şehidimizin adı boğaza tepeden bakan, bölgeye hakim bir tesiste yaşayacak” dedi
SON RÜTUŞLAR YAPILIYOR
Geyve Belediyesi tarafından hayata geçirilen seyir terası 50 dönümlük bir alanda kurulu. İçerisinde cafe, restoran, çocuk parkı, gözetleme kulesi, hayvanat bahçesi ve mesire alanı bulunuyor. Tesis büyük ölçüde tamamlandı. Çevre düzenlemesi yapılıyor. Şehidimizin adı bu tesise çok yakışacaktır. Şehid kaymakamımıza ve bu vatan uğruna şehadete ulaşmış tüm vatan evlatlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum. Vatan size minnettardır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın